Zmień ustawienia widoku

Sobota 28.09

obowiązują zapisy przyjazne dla niepełnosprawnych

1. Punkt Info - Oliwski Ratusz Kultury

1. Punkt Info – Oliwski Ratusz Kultury

ul. Opata Jacka Rybińskiego 25

3. Alchemia Argon - biura Torus i MOWI

3. Alchemia Argon – biura Torus i MOWI

al. Grunwaldzka 415 

6. Dwór II

6. Dwór II

ul. Polanki 124

7. Hala OLIVIA

7. Hala OLIVIA

al. Grunwaldzka 470

8. Inaczej Niż w Raju/Minus 1

8. Inaczej Niż w Raju/Minus 1

ul. Opata Jacka Rybińskiego 24/5

9. Instytut Budownictwa Wodnego PAN

9. Instytut Budownictwa Wodnego PAN

ul. Kościerska 7

12. Koncert NeoQuartet

12. Koncert NeoQuartet

ul. Cystersów 19

13. Kościół "Okrąglak"

13. Kościół "Okrąglak"

Plac NMP 1, Gdańsk-Przymorze

14. Kościół Cystersów

14. Kościół Cystersów

ul. Leśna 6

15. Kuźnia Wodna

15. Kuźnia Wodna

ul. Bytowska 1

16. Magiel

16. Magiel

ul. Polanki 132A (róg ul. Liczmańskiego)

17. Meczet im. Dżamala ad-Dina Al-afganiego

17. Meczet im. Dżamala ad-Dina Al-afganiego

ul. Abrahama 17A

20. Mieszkanie i pracownia Alicji i Szymona

20. Mieszkanie i pracownia Alicji i Szymona

ul. Podhalańska 14B

23. "Mobilny dom" - obiekt dźwiękowy Marcina Dymitera

23. "Mobilny dom" – obiekt dźwiękowy Marcina Dymitera

ul. Opata Jacka Rybińskiego 24/5 (Inaczej Niż w Raju, Piętro -1)

25. Okręgowy Urząd Miar

25. Okręgowy Urząd Miar

ul. Polanki 124C

27. Pan Fotograf

27. Pan Fotograf

al. Grunwaldzka 519

29. Przedszkole Sióstr Elżbietanek

29. Przedszkole Sióstr Elżbietanek

ul. Opacka 5

30. Salon Krawiecki Konaszewski

30. Salon Krawiecki Konaszewski

ul. Stary Rynek Oliwski 5

32. Spichlerz Opacki - Oddział Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku

32. Spichlerz Opacki – Oddział Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku

ul. Cystersów 19

34. Szewc

34. Szewc

ul. Stary Rynek Oliwski 1

35. Szkoła Podstawowa nr 23

35. Szkoła Podstawowa nr 23

ul. Opacka 7

38. V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

38. V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

ul. Polanki 130

39. Wykład "Od szklanego pawilonu do betonowej rzeźby. Gdańskie perełki architektury PRL" (Anna Cymer)

39. Wykład "Od szklanego pawilonu do betonowej rzeźby. Gdańskie perełki architektury PRL" (Anna Cymer)

al. Grunwaldzka 470 (Hala Olivia)

40. Wykład "Rola zieleni w życiu człowieka" (dr Michał Jaśkiewicz)

40. Wykład "Rola zieleni w życiu człowieka" (dr Michał Jaśkiewicz)

ul. Opata Jacka Rybińskiego 25

41. Zajezdnia Tramwajowa Wrzeszcz

41. Zajezdnia Tramwajowa Wrzeszcz

ul. Wita Stwosza 108

42. "Zameczek Mormonów"

42. "Zameczek Mormonów"

ul. Kwietna 23

44. Spacer "Dolina Radości i okolice"

44. Spacer "Dolina Radości i okolice"

ul. Bytowska 1, parking przy Kuźni Wodnej

45. Spacer "Olyua czy Olivia?"

45. Spacer "Olyua czy Olivia?"

Archikatedra, ul. Biskupa Edmunda Nowickiego

46. Spotkanie w mieszkaniu podróżnika Michała Kochańczyka

46. Spotkanie w mieszkaniu podróżnika Michała Kochańczyka

ul. Drożyny 24/2

47. Spotkanie z podróżniczką Elżbietą Kuźmiuk

47. Spotkanie z podróżniczką Elżbietą Kuźmiuk

ul. Opata Jacka Rybińskiego 10 (Siedziba Rady Dzielnicy Oliwa)