Zmień ustawienia widoku

Sobota 20.10

obowiązują zapisy przyjazne dla niepełnosprawnych

1. Punkt Info - Klub Młodego Wrzeszczaka

1. Punkt Info – Klub Młodego Wrzeszczaka

ul. Wajdeloty 14/2

2. Biuro OKE Software

2. Biuro OKE Software

ul. Jana Heweliusza 11

3. Centrum Biurowe Neptun

3. Centrum Biurowe Neptun

al. Grunwaldzka 103A

4. Centrum Edukacji Nauczycieli

4. Centrum Edukacji Nauczycieli

al. Generała Józefa Hallera 14

5. Cerkiew Św. Mikołaja

5. Cerkiew Św. Mikołaja

ul. Traugutta 45

6. Dom Szpiega

6. Dom Szpiega

al. Grunwaldzka 117

8. Fukafe

8. Fukafe

ul. Wajdeloty 22

11. II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku / Pestalozzischule

11. II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku / Pestalozzischule

ul. Jana Pestalozziego 7/9

12. III Liceum Ogólnokształcące "Topolówka"

12. III Liceum Ogólnokształcące "Topolówka"

ul. Topolowa 7

16. Kolegiata Gdańska pw. Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu

16. Kolegiata Gdańska pw. Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu

ul. ks. Józefa Zator-Przytockiego 3

17. Kolonia Artystów

17. Kolonia Artystów

al. Grunwaldzka 51

18. Komora bezechowa ("w brzuchu pluszowego misia")

18. Komora bezechowa ("w brzuchu pluszowego misia")

ul. Jaśkowa Dolina 15

19. Konsulat Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii w Gdańsku

19. Konsulat Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii w Gdańsku

ul. Jaśkowa Dolina 17

20. Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku

20. Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku

Al. Zwycięstwa 23

22. Mieszkanie Ani

22. Mieszkanie Ani

róg ul. Kossaka i ul. Matejki

25. Mieszkanie Kasi i Bartka

25. Mieszkanie Kasi i Bartka

ul. Danusi 5

26. Mieszkanie Łukasza

26. Mieszkanie Łukasza

ul. Wajdeloty 18

27. Mieszkanie Magdy i Piotra

27. Mieszkanie Magdy i Piotra

al. Grunwaldzka 138

28. Mieszkanie Moniki i Michała

28. Mieszkanie Moniki i Michała

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4

29. Mieszkanie podróżników Małgorzaty i Zygmunta

29. Mieszkanie podróżników Małgorzaty i Zygmunta

ul. Bohaterow Getta Warszawskiego 1

30. Mieszkanie Rity i Marka

30. Mieszkanie Rity i Marka

ul. Konrada Wallenroda 1

32. Mieszkanie Zofii i Wojtka

32. Mieszkanie Zofii i Wojtka

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12

33. Nowa Synagoga

33. Nowa Synagoga

ul. Partyzantów 7

34. Opera Bałtycka

34. Opera Bałtycka

al. Zwycięstwa 15

37. Politechnika Gdańska - Aula oraz Laboratorium Wydziału Chemicznego

37. Politechnika Gdańska – Aula oraz Laboratorium Wydziału Chemicznego

ul. Gabriela Narutowicza 11/12

38. Politechnika Gdańska - Laboratorium Wydziału Mechanicznego

38. Politechnika Gdańska – Laboratorium Wydziału Mechanicznego

ul. Gabriela Narutowicza 11/12

39. Potęga przestrzeni / spotkanie z Lily Bernheimer

39. Potęga przestrzeni / spotkanie z Lily Bernheimer

Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19

41. Prywatna Szkoła Muzyczna "Musicollective"

41. Prywatna Szkoła Muzyczna "Musicollective"

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/3

42. Przedszkole nr 4 / Dwór Królewskiej Doliny

42. Przedszkole nr 4 / Dwór Królewskiej Doliny

ul. Do Studzienki 36

45. Spacer po Górnym Wrzeszczu Aurelii Bladowskiej - "Willowe przedmieście"

45. Spacer po Górnym Wrzeszczu Aurelii Bladowskiej – "Willowe przedmieście"

Start: róg ul. Batorego i ul. Sosnowej

46. Swarovski Global Business Services

46. Swarovski Global Business Services

ul. Norwida 5

47. Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "Conradinum"

47. Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "Conradinum"

ul. Piramowicza 1/2

48. Świetlica Collective Space

48. Świetlica Collective Space

ul. Jaśkowa Dolina 8

49. Tajna Galeria - Galeria Sztuki/Pracownia

49. Tajna Galeria – Galeria Sztuki/Pracownia

ul. Grunwaldzka 146B

52. TRACKS - Instalacja//performance Joanna Duda, Katarzyna Pastuszak

52. TRACKS – Instalacja//performance Joanna Duda, Katarzyna Pastuszak

Nowa Synagoga, ul. Partyzantów 7

54. Warsztaty urbanistyczne "Ścieżka wrażeń" / Garnizon i Kolonia Abegg'a

54. Warsztaty urbanistyczne "Ścieżka wrażeń" / Garnizon i Kolonia Abegg'a

Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19

55. WARSZTATY "PAPIEROWY SPACER" FUNDACJA GENERACJA

55. WARSZTATY "PAPIEROWY SPACER" FUNDACJA GENERACJA

Klub Młodego Wrzeszczaka, ul. Wajdeloty 14/2

57. Willa Notariusza

57. Willa Notariusza

ul. Traugutta 111

59. Wrzeszcz Pointz (garażowa galeria)

59. Wrzeszcz Pointz (garażowa galeria)

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

61. Wrzeszcz: lokalnie! / wykład dr Moniki Zawadzkiej

61. Wrzeszcz: lokalnie! / wykład dr Moniki Zawadzkiej

Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19

63. Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (dawny sierociniec)

63. Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (dawny sierociniec)

ul. Stefana Batorego 26

64. Politechnika Gdańska - Auditorium Maximum

64. Politechnika Gdańska – Auditorium Maximum

ul. Gabriela Narutowicza 11/12

65. Radio Gdańsk

65. Radio Gdańsk

al. Grunwaldzka 18